Kniha návštev

Vložil: TJ Slovan Podhradie

Titulok: Voľný preklad príspevku Smithe35

Príspevok:

"Prvý krát som navštívil tieto stránky a som prekvapený, aké spravodajstvo je v tom obsiahnuté. Niekto sa snaží urobiť seriózne spravodajstvo. Výborná práca."

Odpoveď:

"Ďakujeme za Tvoj komentár. Budeme sa snažiť prinášať aktuálne informácie o dianí v našom futbalovom klube. Ešte raz ďakujeme za povzbudivé slová."

Dátum: 09.05.2014

Vložil: Smithe35

Titulok: John

Someone essentially help to make seriously posts I would state. This is the very first time I frequented your web page and thus far? I surprised with the research you made to make this particular publish incredible. Magnificent job! gadkfcafcedbkgkd

Vložil: Smith35

Titulok: Re:John

VOĽNÝ PREKLAD
"Chcel by som poznamenať, že niekto sa tu snaží podať seriozné spravodajstvo . Som na tejto stránke prvý krát a tak ďaleko. Som prekvapený s tým ako neuveriteľne publikujete spravodajstvo. Vynikajúca práca "

Vložil: TJ Slovan Podhradie

Titulok: Re:Re:John

Thank you for your comment. We will try to provide updated information on what is happening in our football club. Once again thank you for your kind words.
PREKLAD:
Ďakujeme za tvoj komentár. Budeme sa snažiť prinášať aktuálne informácie o diani v Našom futbalovom klube. Ešte raz ďakujeme za povzbudivé slová.

Dátum: 06.05.2013

Vložil: Babylon cup 2013

Titulok: Pozvánka na mezinárodní letní turnaj

Dobrý den, rádi bychom vás pozvali na 5. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané BABYLON CUP 2013.

Termín: 6. – 7. júla 2013
Místo konání turnaje: Jaroměř
Kapacita turnaje: 120 týmů

Pro vítěze turnaje je připravena odměna 7500 Kč v hotovosti, sada dresů, pohár, medaile a věcné ceny.

Vítězem loňského ročníku se stal slovenský tým MAGIX ze Seredě.

V areálu bude k dispozici vodní fotbálek, občerstvení po celou dobu turnaje i večerní zábava.

Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj žen – LADIES.

PŘIHLAŠTE SVŮJ TÝM CO NEJDŘÍVE.

Více informací najdete na https://www.babyloncup.cz
Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailu: info@babyloncup.cz

Pridať nový príspevok