Kniha návštev

Voľný preklad príspevku Smithe35

TJ Slovan Podhradie 11.05.2014
Príspevok:

"Prvý krát som navštívil tieto stránky a som prekvapený, aké spravodajstvo je v tom obsiahnuté. Niekto sa snaží urobiť seriózne spravodajstvo. Výborná práca."

Odpoveď:

"Ďakujeme za Tvoj komentár. Budeme sa snažiť prinášať aktuálne informácie o dianí v našom futbalovom klube. Ešte raz ďakujeme za povzbudivé slová."

John

Smithe35 09.05.2014
Someone essentially help to make seriously posts I would state. This is the very first time I frequented your web page and thus far? I surprised with the research you made to make this particular publish incredible. Magnificent job! gadkfcafcedbkgkd

Re:John

Smith35 11.05.2014
VOĽNÝ PREKLAD
"Chcel by som poznamenať, že niekto sa tu snaží podať seriozné spravodajstvo . Som na tejto stránke prvý krát a tak ďaleko. Som prekvapený s tým ako neuveriteľne publikujete spravodajstvo. Vynikajúca práca "

Re:Re:John

TJ Slovan Podhradie 11.05.2014
Thank you for your comment. We will try to provide updated information on what is happening in our football club. Once again thank you for your kind words.
PREKLAD:
Ďakujeme za tvoj komentár. Budeme sa snažiť prinášať aktuálne informácie o diani v Našom futbalovom klube. Ešte raz ďakujeme za povzbudivé slová.

Pozvánka na mezinárodní letní turnaj

Babylon cup 2013 06.05.2013

Dobrý den, rádi bychom vás pozvali na 5. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané BABYLON CUP 2013.

Termín: 6. – 7. júla 2013
Místo konání turnaje: Jaroměř
Kapacita turnaje: 120 týmů

Pro vítěze turnaje je připravena odměna 7500 Kč v hotovosti, sada dresů, pohár, medaile a věcné ceny.

Vítězem loňského ročníku se stal slovenský tým MAGIX ze Seredě.

V areálu bude k dispozici vodní fotbálek, občerstvení po celou dobu turnaje i večerní zábava.

Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj žen – LADIES.

PŘIHLAŠTE SVŮJ TÝM CO NEJDŘÍVE.

Více informací najdete na https://www.babyloncup.cz
Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailu: info@babyloncup.cz

Pridať nový príspevok

TJ Slovan Podhradie 97242 Podhradie č.3 slovan@tjslovanpodhradie.sk